Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Skargi i wnioski

W sprawach przyjmowania i załatwiania skarg i wniosków związanych z działalnością Centrum Kultury "Browar B." we Włocławku,  stosuje się przepisy art. 221-260a k.p.a. (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 267 ) oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków (Dz. U. Nr 5, poz. 46).

Skargi i wnioski przyjmowane są w sekretariacie Centrum Kultury "Browar B." p.nr 55, ul.  Łęgska 28  we Włocławku (wejście od ul. Bechiego 4)
tel. 54) 427 02 30, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30.

Dyrektor lub wyznaczony przez niego zastępca przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków związanych z działalnością Centrum Kultury "Browar B." w każdy wtorek w godzinach 9.00 - 17.00 lub w innym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu przyjęcia.

Przyjmowaniem oraz ewidencjonowaniem skarg i wniosków, a także przestrzeganiem terminów w ich załatwianiu zajmuje się Sekretariat.

 

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego